Lekce tance ONLINE

1. Pravidelně každý týden živě na Facebooku.
2. Ze záznamu podle předtočených videolekcí.


Jsem profesionální lektorka. Specializuji se na Salsu a další karibské tance (Merengue, Bachata, Cumbia, Zouk,...) a na taneční fitness program inFLOW&FIT, jehož jsem tvůrce.
____________________________________________________________

 1. NA KONCI ZÁŘÍ ZAČÍNAJÍ NOVÉ ON-LINE MINI KURZY

Cena za kurz (7 lekcí) je 1190,-Kč. Možnost připojit se je v průběhu celého kurzu. Lekce probíhají v uzavřené skupině na Facebooku a zůstávají ke shlédnutí ze záznamu.


Pro účast v on-line kurzu je třeba:

- uhradit částku 1190,-Kč na číslo účtu 43-3074130207/0100 (VS pro karibské tance je 2101, VS pro PDB je 2102, do poznámky pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a “on-line kurz"),

- zaslat na eva.severin.sporcova@gmail.com žádost o přidání do skupiny.


Kurz salsy a dalších karibských tanců: 7 lekcí po 60 minutách každé pondělí v 17:00.
Kurz inFLOW&FIT: 7 lekcí po 60 minutách každou středu v 19:00.Nevyhovují vám časy konání? Nevadí, lze tančit i kdykoliv později podle videa ze záznamu. Opakovaně :)
Účast naživo v čase konání má však tu výhodu, že jsme společně v kontaktu a můžu rovnou zodpovědět vaše otázky či něco dle potřeby zopakovat.

____________________________________________________________


 2. POŘIĎTE SI JEDEN (ČI OBA) Z MÝCH PŘEDTOČENÝCH ON-LINE KURZŮ

Online kurz inFLOW&FIT
Chcete mít kontrolu nad svým tělem? Protáhnout i zpevnit svaly a přitom se cítit ladně? Zrelaxovat i se zapotit a to vše za doprovodu příjemné hudby? Pak je inFLOW&FIT určitě pro vás.


Online kurz Salsa a další karibské tance
Salsa, merenque, bachata, cumbie, kizomba - energická hudba a přirozené pohyby, při kterých se ženy cítí jako ženy a muži zůstávají muži. Folklórní tance, které se naučí každý, slibuji.

1 komentář:

  1. Jsem nadšená! Velmi těžko se mi šetří čas na pravidelné načasované online lekce, proto velmi vítám možnost si zatančit tehdy, když mi čas dovolí, anebo když se mi zkrátka chce.) Na Evku je radost pohledět, ve videích jak tak skvělá interakce, že máte pocit, že stojí vedle Vás. Velmi dobře a kvalitně vede a na konci zjistíte, že jste nejen tancovaly, ale i zaposilovaly. Povedené jsou oba kurzy, Salsa i Port de Bras, oba vřele doporučuji! a Evičce tímto moc děkuji za tuto možnost:)

    OdpovědětVymazat

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com