Lekce tance ONLINE


 A je to tady. Ještě před několika měsíci by mě nenapadlo, že budu pořádat online taneční lekce, točit videa a publikovat je. Díky větě jedné mé kamarádky: "Ať se mi to líbí, nebo ne, jdu do toho" jsem přijala výzvu mého milovaného Centra tance, pustila se do toho a zjistila jsem, že mě to moc baví.

Jak si se mnou můžete zatančit online, ať jste kdekoliv?
- Živé lekce Salsy probíhají na veřejné facebookové stránce Centra tance (viz aktuální online rozvrh).
- Živé lekce PortDeBras pořádám každý týden v soukromé skupině na Facebooku: Centrum tance PDB Eva Severin. Stačí požádat o přidání.
- Pořiďte si jeden (či oba) z mých předtočených čtyřhodinových online kurzů:

'PortDeBras(více info zde) a 'Salsa a další karibské tance' (více info zde)


Cenu za onlinekurzy jsem stanovila tak, aby byla příjemná pro obě strany. Děkuji za vaši podporu a budu se těšit na vaše zpětné vazby a třeba i někdy na setkání offline - tedy na tanečním parketě.  

Online kurzy Z OBÝVÁKU DO OBÝVÁKU, z nichž každý obsahuje 4 lekce, jsou doslova nabité tanečními informacemi. 

Online kurz PortDeBras
Chcete mít kontrolu nad svým tělem? Protáhnout i zpevnit svaly a přitom se cítit ladně? Zrelaxovat i se zapotit a to vše za doprovodu příjemné hudby? Pak je PortDeBras určitě pro vás.


Online kurz Salsa a další karibské tance
Salsa, merenque, bachata, cumbie, kizomba - energická hudba a přirozené pohyby, při kterých se ženy cítí jako ženy a muži zůstávají muži. Folklórní tance, které se naučí každý, slibuji.

1 komentář:

  1. Jsem nadšená! Velmi těžko se mi šetří čas na pravidelné načasované online lekce, proto velmi vítám možnost si zatančit tehdy, když mi čas dovolí, anebo když se mi zkrátka chce.) Na Evku je radost pohledět, ve videích jak tak skvělá interakce, že máte pocit, že stojí vedle Vás. Velmi dobře a kvalitně vede a na konci zjistíte, že jste nejen tancovaly, ale i zaposilovaly. Povedené jsou oba kurzy, Salsa i Port de Bras, oba vřele doporučuji! a Evičce tímto moc děkuji za tuto možnost:)

    OdpovědětSmazat

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com